Spolupráca s Danyela Art

Spolupráca s Danyela Art

Moje Tanečnice mali príbeh, mali jasnú podobu, ale chýbalo mi k nim niečo milé, čo by mi pomohlo ich preniesť na papier. Potrebovala som ilustráciu, ktorá by bola dostatočne výstižná a hlavne šik! Priznávam, oslovila som viaceré osoby, o ktorých si stále myslím, že sú nadané a talentované v tom, čo robia. Avšak stále to pre moju víziu tanečníc nebolo ono. Až raz….

Na instagrame som natrafila na jednu milú, talentovanú a hlavne originálnu Danielu. Zaimponovala mi nielen jej zverejnenými ilustráciami , ale hlavne svojou ctižiadostivosťou a jasným cieľom v tom, čo robí. Ihneď som sa jej ozvala s nie veľmi konkrétnou predstavou o tom, ako by to malo vyzerať, ale s dobrým pocit, že to bude určite perfektné. Pre lepšie pochopenie a jasnejšiu predstavu, ako Tanečnice reálne vyzerajú, som jej ich poslala.

O pár dní na to, mi poslala nádhernú ilustráciu Tanečníc, ktorá je plná jemnosti a ženskosti. Úplne dokonale vystihla nadýchanú sukňu, každý kamienok či korálku, hlavičke dodala tvár a osobnosť. Dokonca aj štítok s mojim logom je jasne viditeľný!

Danyelu Art Vám môžem len  odporučiť. Je to veľký talent, ktorý valcuje všetky predsudky o tom, že výtvarné umenie nie je dostatočne šik a trendy. Ponúkam Vám náhľad na moje Tanečnice ilustrované Danielou  v každej krabičke s reálnymi Tanečnicami vyrobenými mojimi rukami.

 

Vaša Dominika

 

http://danyelaart.com/

Related Posts