Moja prvá návšteva Telerána

Moja prvá návšteva Telerána

Presne si pamätám ten pocit, keď mi volali z Telerána, s pozvaním predstaviť moju tvorbu v tejto legendárnej rannej šou TV Markíza.

Bola som svojím nadšením v takom strese, že som tým určite liezla celej mojej rodine na nervy. J Veľmi rýchlo som sa však prebrala a začala pracovať. Keďže prevažne tvorím na objednávku, bolo mi jasné, že tam nemám veľmi čo ukázať. J Príprava bola preto veľmi náročná a celý čas som myslela na to, či to vôbec stihnem. Zvyčajne pracujem „vždy“, ale vtedy to bolo ešte častejšie.

A presne 1.3.2017 som tam prišla s mojou veľkou oporou, ktorou mi je moja sestra Daniela. Bola som nesmierne poctená tým, že ma tam zavolali a správali sa k nám naozaj milo. Stretla som tam veľa milých a ochotných ľudí. A aj keď som pred kamerami (áno, bolo ich tam veľa) stála prvýkrát, skoro vôbec som si ich tam neuvedomovala. Možno to bolo aj tou horúčavou zo svetiel a samotného pečenia šišiek, ktoré bolo vtedy tiež na programe. 🙂

Daro a Aďka sú ozajstní profesionáli, ktorí vytvorili príjemnú a uvoľnenú atmosféru. Sama neviem ako rýchlo tam tie 3 hodiny vysielania zbehli. Každopádne tešila som sa ich záujmu o moju tvorbu a o to, ako vyrábam Tanečnice alebo DEERkov.

Ak ste náhodou vtedy Teleráno pozerali, určite ste si všimli, že mi tie vynikajúce šišky chutili, že sa mi páčilo líčenie Veroniky Vargovej, že som tam stretla zaujímavých ľudí a áno privstala by som si tam aj druhýkrát! 🙂

Vaša Dominika

 

Related Posts