ZAMATOVÉ NÁUŠNICE

Asi mi všetci dáte za pravdu, že veci treba neustále zdokonaľovať a inak tomu nie je ani u mňa. Začala som do Tanečníc pridávať rôzne materiály a obmieňať ich, aby to nebolo stále o tom istom. Hneď ako prvé som skočila do obchodu s látkami, obzerala sa a dotýkala sa látok rukami. No a po čase bolo, ako sa vraví, vymaľované. Zamat ma úplne dostal, a tak sa teším, že vám môžem predstaviť aj tieto zamatové krásky.

Cena Zamatových náušníc je 65€+ poštovné

    Výroba každého páru náušníc si vyžaduje istý čas. Momentálne je doba dodania výrobkov od 4 do 5 týždňov. Chápem však, že niekedy sa môžete rozhodnúť objednať si pár náušníc iba pár dní pred akciou, na ktorú si ich chcete vziať.
    Rada Vám tú radosť urobím a ukrojím si zo svojho voľného času, aby ste ich mali vyrobené na presne Vami určený dátum, rátajte však prosím s príplatkom k cene od 10 €.

    Prosím Vás aj o jasné premyslenie a formuláciu konkrétnych častí šperku, aby sme sa vyhli následným úpravám. Vzhľadom k časovej tiesni je dosť pravdepodobné, že následné úpravy budú trvať rovnako dlho ako ich výroba. Každá korekcia je spoplatnená poplatkom od 10€ a vyššie. Ďakujem Vám za pochopenie.