ZAMATOVÉ NÁUŠNICE

Zamat je veľmi výnimočná látka, s ktorou veľmi rada pracujem. Vytváram z neho luxusné náušnice, ktoré dopĺňam o kvalitné koráliky, Swarovski kamienky, preciosa koráliky a kovové doplnky z chirurgickej ocele alebo striebra. Je len na Vás, či si vyberiete veľmi obľúbené Zamatové zvieracinky, klasické Zamatové náušnice alebo Veľké zamatové náušnice na klipsne.

Cena Zamatových zvieraciniek je 65€+ poštovné
Cena Zamatových náušníc je 75€+ poštovné
Cena Veľkých zamatových náušníc 95€+ poštovné

    Výroba každého páru náušníc si vyžaduje istý čas. Momentálne je doba dodania výrobkov 1-2 týždne. Chápem však, že niekedy sa môžete rozhodnúť objednať si pár náušníc iba pár dní pred akciou, na ktorú si ich chcete vziať.
    Rada Vám tú radosť urobím a ukrojím si zo svojho voľného času, aby ste ich mali vyrobené na presne Vami určený dátum, rátajte však prosím s príplatkom k cene od 10 €.

    Prosím Vás aj o jasné premyslenie a formuláciu konkrétnych častí šperku, aby sme sa vyhli následným úpravám. Vzhľadom k časovej tiesni je dosť pravdepodobné, že následné úpravy budú trvať rovnako dlho ako ich výroba. Každá korekcia je spoplatnená poplatkom od 10€ a vyššie. Ďakujem Vám za pochopenie.