Zrkadlové náušnice sú moja úplná novinka, kedy chcem ukázať, že aj malé veci vedia na ušiach vyčariť fantastický efekt. Sú to mini zrkadielka, obšité kvalitnými japonskými korálikmi. Všetky kovové časti sú zo striebra 925 a zatiaľ sú v ponuke tri farebné prevedenia. Tieto náušnice sú jedinečné v tom, že obsahujú tzv. záušnicu s retiazkou. Táto časť je odoberateľná od základných náušníc, a teda samotné zrkadlové náušnice je možné nosiť aj bez nej. Záušnica je na zatláčanie, čiže nemusíte maž ďalšiu dierku na uchu. Stačí ju iba jemne zatlačiť a drží.

Cena Zrkadlových náušníc je 75€+ poštovné

    Výroba každého páru náušníc si vyžaduje istý čas. Momentálne je doba dodania výrobkov 1-2 týždne. Chápem však, že niekedy sa môžete rozhodnúť objednať si pár náušníc iba pár dní pred akciou, na ktorú si ich chcete vziať.
    Rada Vám tú radosť urobím a ukrojím si zo svojho voľného času, aby ste ich mali vyrobené na presne Vami určený dátum, rátajte však prosím s príplatkom k cene od 10 €.

    Prosím Vás aj o jasné premyslenie a formuláciu konkrétnych častí šperku, aby sme sa vyhli následným úpravám. Vzhľadom k časovej tiesni je dosť pravdepodobné, že následné úpravy budú trvať rovnako dlho ako ich výroba. Každá korekcia je spoplatnená poplatkom od 10€ a vyššie. Ďakujem Vám za pochopenie.