Vyšívané náušnice

Chápem, že strapcové náušnice nemusia byť pre každého. I keď vôbec nie sú limitované vekom, to naozaj nie. Ale niektoré obľubujete niečo menšie, menej výrazne. A práve preto som do svojho portfólia zaradila aj bezstrapcové vyšívané náušnice hodiace sa na  naozaj rôzne príležitosti :) Verím, že si každá z vás vyberie tie svoje. Pokojne mi napíšte vami vybranú farebnú kombináciu, aj tieto vám ako inak rada vyrobím len len pre vás podľa vašej predstavy. Ak vás oslovili niektoré, ktoré vidíte nižšie na fotkách, pokojne vám vyrobím podobné. Rátajte však s možnou odchýlkou vo farbe, keďže každý mobil či počítač ma iné nastavenia. 

Cena vyšívaných náušníc je od 59€

Vaše meno, priezvisko, adresu doručenia, e-mail a telefón zadávate prevádzkovateľovi GULDEN s. r. o. za účelom výroby a doručenia Vašej objednávky krásneho šperku na mieru. Vaše údaje spracovávame max. po dobu 5 rokov. Viac o vašich právach v zásadách spracúvania osobných údajov.

  • vysivane nausnice dominika gulden 1
  • vysivane nausnice dominika gulden 1
  • vysivane nausnice dominika gulden 1
  • vysivane nausnice dominika gulden 1

Doba dodania je približne 4 - 5 týždňov. V prípade, že svoje náušnice túžite mať doma skôr a na konkrétny dátum, tak aj to je možné. Musíte však rátať s príplatkom 10€. Pri vyskladávaní svojich náušníc si svoje požiadavky prosím dobre premyslite, zmena na náušniciach si vyžaduje tiež istý čas a zvyčajne trvá tiež 4 - 5 týždňov, podľa toho, koľko objednávok mám momentálne na zozname. Každá zmena je spoplatnená od 10€ vyššie podľa náročnosti.