TANEČNICE

 • foklorne_nausnice
 • neonove-nausnice_dominika_gulden
 • strapcove nausnice dominika gulden tanecnice
 • kratke_tanecnice2_dominika_gulden
 • foklorne_nausnice

Strapcových náušníc je neskutočne veľa, vyrábajú ich obchodné reťazce a aj handmade výrobcovia. Pred pár rokmi však išlo iba o jednoduchý strapček s minimom zdobenia. Chcela som prísť s niečím novým, keďže nevidím zmysel v kopírovaní a nie je to cesta, ktorou sa chcem niekedy uberať. Som za to, aby handmade veci robili ľudia, ktorí disponujú istou dávkou kreativity. A práve v tom čase ma oslovila zákazníčka, ktorá potrebovala náušnice. Preto prišla myšlienka vytvoriť náušnice – Tanečnice, ktoré boli celkom náročné na výrobu. Hore vyšívaná hlava, okrúhly oblúk symbolizujúci ruky a úplne dole strapcová sukňa. Každou jednou vyrobenou náušnicou som sa snažila zdokonaliť svoju techniku výroby, a preto ak sa vám Tanečnice páčia, neváhajte ma kontaktovať.

Cena náušníc podľa ich veľkosti:

Krátke  53€ + poštovné

Stredné 57€ + poštovné

Dlhé 59€ + poštovné

Jednostrapcové krátke 49€ + poštovné

Jednostrapcové stredné  55 € + poštovné

  Všetky náušnice vyrábam ručne, žiadna nie je vyrobená strojom, čo znamená, že na ich výrobu potrebujem istý čas. Momentálne je doba dodania od 4 do 5 týždňov. Chápem však, že niekedy sa môžete rozhodnúť objednať si pár náušníc iba pár dní pred akciou, na ktorú ich už chcete mať. 
  Rada Vám tú radosť urobím a ukrojím si zo svojho voľného času, aby ste ich mali vyrobené na presne Vami určený dátum, rátajte však prosím s príplatkom k cene od 10 €.

  Prosím Vás aj o jasné premyslenie a formuláciu konkrétnych častí šperku, aby sme sa vyhli následným úpravám. Vzhľadom k časovej tiesni je dosť pravdepodobné, že následné úpravy budú trvať aj 4-5 týždňov. Každá korekcia je spoplatnená poplatkom od 10€ a vyššie. Ďakujem Vám za pochopenie.