Veľakrát som mala od Vás požiadavku, aby som Vám k náušniciam vyrobila náhrdelník alebo náramok. Preto netrvalo dlho a vytvorila som tieto veľmi elegantné sety, ktorých súčasťou sú náušnice (puzetky), náhrdelník ku krku a náramok. Vyrobené sú z kvalitného lanka, chirurgickej ocele, Swarovski crystals, preciosa korálikov a kvalitných japonských korálikov.

Cena je 95€ + poštovné

    Výroba každého páru náušníc si vyžaduje istý čas. Momentálne je doba dodania výrobkov 1-2 týždne. Chápem však, že niekedy sa môžete rozhodnúť objednať si pár náušníc iba pár dní pred akciou, na ktorú si ich chcete vziať.
    Rada Vám tú radosť urobím a ukrojím si zo svojho voľného času, aby ste ich mali vyrobené na presne Vami určený dátum, rátajte však prosím s príplatkom k cene od 10 €.

    Prosím Vás aj o jasné premyslenie a formuláciu konkrétnych častí šperku, aby sme sa vyhli následným úpravám. Vzhľadom k časovej tiesni je dosť pravdepodobné, že následné úpravy budú trvať rovnako dlho ako ich výroba. Každá korekcia je spoplatnená poplatkom od 10€ a vyššie. Ďakujem Vám za pochopenie.