SKLADAČKY

Náušnice, ktoré by som si vedela zložiť, rozložiť a kombinovať jednotlivé časti tak, ako sa mi zapáči, boli v mojej hlave už ozaj dlhú dobu. Venovala som tomu nielen niekoľko mesiacov, dá sa povedať až rokov. Celý tento proces bol sprevádzaný rôznymi neúspešnými pokusmi, čo viedlo k tomu, aby som konečný výsledok dotiahla do dokonalosti.
Mám rada praktické veci, preto výroba a dizajn náušníc , ktoré sú využiteľné na niekoľko spôsobov, boli dlhodobo mojim cieľom. Pokojne ich môžeme volať „náladové náušnice“, skladajú sa totiž podľa momentálnej nálady. Stačí si len vybrať farebnú kombináciu.

Cena skladacích náušníc je 99 € + poštovné
Ďalší pár ručne vyrábaných brmbolcov stojí 25€.

V balení sa nachádza hlavná časť náušníc, ktorá sa skladá z puzetky, strednej časti a brmbolca. Nájdete tam aj jeden pár swarovski príveskov, ktorý je možné na náušnice aplikovať a kombinovať. Celé balenie obsahuje ešte aj jeden darček v podobe malých náušníc. Krabička s náušnicami je darčekovo zabalená, takže je to aj vhodné ako milý darček . V prípade, že náušnice chcete niekomu venovať na špeciálnu príležitosť, dajte mi prosím vedieť do správy. Ja balenie vždy prispôsobím.

    Všetky náušnice vyrábam ručne, žiadna nie je vyrobená strojom, čo znamená, že na ich výrobu potrebujem istý čas. Momentálne je doba dodania 1-2 týždne. Chápem však, že niekedy sa môžete rozhodnúť objednať si pár náušníc iba pár dní pred akciou, na ktorú ich už chcete mať  
    Rada Vám tú radosť urobím a ukrojím si zo svojho voľného času, aby ste ich mali vyrobené na presne Vami určený dátum, rátajte však prosím s príplatkom k cene od 10 €.

    Prosím Vás aj o jasné premyslenie a formuláciu konkrétnych častí šperku, aby sme sa vyhli následným úpravám. Vzhľadom k časovej tiesni je dosť pravdepodobné, že následné úpravy budú trvať aj 1-2 týždne. Každá korekcia je spoplatnená poplatkom od 10€ a vyššie. Ďakujem Vám za pochopenie.