BUTTONKY

Tieto náušnice sú špecifické tým, že vznikli vďaka jednej z mojich milých a kreatívnych zákazníčok. Keď mi Lea poslala náčrt svojich vysnívaných náušníc, mala som hneď jasnú predstavu ako jej vyrobím vysnívané „buttonky“. Veľmi jej ďakujem za prejavenú dôveru pri výrobe a došperkovaní jej nápadu. Ak si aj vy prajete zvýrazniť svoj outfit okrúhlymi náušnicami, napíšte mi a niečo spolu určite vymyslíme.

Cena náušníc buttoniek je 69 eur + poštovné

    Aj v prípade Buttoniek prosím rátajte s dodaním 4-5 týždňov. V prípade, že ich potrebujete skôr, rada pre vás urobím výnimku na úkor svojho voľného času, rátajte však s príplatkom 10 €.
    Ak sa rozhodnete pre farebnú kombináciu, akú vidíte na obrázku, pamätajte na nastavenie jasu a kontrastu farieb na každom zariadení, z ktorého si webstránku prezeráte. Prosím Vás aj o jasné premyslenie a formuláciu konkrétnych častí šperku, aby sme sa vyhli následným úpravám.
    Vzhľadom k časovej tiesni je dosť pravdepodobné, že následné úpravy budú trvať aj 4-5 týždňov. Každá korekcia je spoplatnená poplatkom od 10€ a vyššie. Ďakujem Vám za pochopenie.