Steampunkové Náušnice

Chápem, že strapcové náušnice nie sú pre každého, tak prosba o výrobu niečoho iného, drsnejšieho ma naozaj potešila :) Fanúšičke počítačovej hry Fallout som vytvorila jej vytúžené vyšívané náušnice s prvkami steampunku. Pri výbere farby prvkov sa rozhodovala pri dvoch farbách - zlatej a striebornej. Aby som jej to troška skomplikovala, pridala som do ponuky aj mosadznú farbu :)

Cena vyšívaných náušníc je od 59€

Vaše meno, priezvisko, adresu doručenia, e-mail a telefón zadávate prevádzkovateľovi GULDEN s. r. o. za účelom výroby a doručenia Vašej objednávky krásneho šperku na mieru. Vaše údaje spracovávame max. po dobu 5 rokov. Viac o vašich právach v zásadách spracúvania osobných údajov.

  • steampunkove nausnice
  • steampunkove nausnice
  • steampunkove nausnice

Aj v prípade steampunkových vyšívaných náušníc prosím rátajte s dodaním 4-5 týždňov. V prípade, že ich potrebujete skôr, rada pre vás urobím výnimku na úkor svojho voľného času, rátajte však s príplatkom 10 €. Ak sa rozhodnete pre farebnú kombináciu, akú vidíte na obrázku, pamätajte na nastavenie jasu a kontrastu farieb na každom zariadení, z ktorého si webstránku prezeráte. Prosím Vás aj o jasné premyslenie a formuláciu konkrétnych častí šperku, aby sme sa vyhli následným úpravám. Vzhľadom k časovej tiesni je dosť pravdepodobné, že následné úpravy budú trvať aj 4-5 týždňov. Každá korekcia je spoplatnená poplatkom od 10€ a vyššie. Ďakujem Vám za pochopenie.