Neónové Strapcové Tanečnice

Neónové farby nie sú výsadou iba 80. rokov. Každé leto zažívajú svoj comeback, pretože na opálenej pokožke vyzerajú naozaj kúzelne. Tak sa to nebojte vyskúšať a vyberte si tie svoje. Stačí vypísať formulár, ktorý nájdete nižšie. Farby týchto náušníc sú naozaj žiarivé, ale pamätajte aj na to, že nastavenia každého zariadenia, z ktorého si moju stránku pozeráte, sú iné. Preto aj odtiene ako ich vidíte sa môžu trošku líšiť.

Cena náušníc podľa ich veľkosti:

Krátke  53€ + poštovné

Stredné 57€ + poštovné

Dlhé 59€ + poštovné

Jednostrapcové krátke 49€ + poštovné

Jednostrapcové stredné  55 € + poštovné

Vaše meno, priezvisko, adresu doručenia, e-mail a telefón zadávate prevádzkovateľovi GULDEN s. r. o. za účelom výroby a doručenia Vašej objednávky krásneho šperku na mieru. Vaše údaje spracovávame max. po dobu 5 rokov. Viac o vašich právach v zásadách spracúvania osobných údajov.

  • neonove-nausnice_dominika_gulden
  • neonove-nausnice_dominika_gulden
  • neonove-nausnice_dominika_gulden
  • neonove-nausnice_dominika_gulden
  • neonove-nausnice_dominika_gulden
  • neonove-nausnice_dominika_gulden

Každá ručná výroba šperkov si vyžaduje istý čas a ani tá moja nie je výnimkou. Momentálne je doba dodania výrobkov od 4 do 5 týždňov. Chápem však, že niekedy sa môžete rozhodnúť objednať si pár náušníc iba pár dní pred akciou, na ktorú ich už chcete mať :) 
Rada Vám tú radosť urobím a ukrojím si zo svojho voľného času, aby ste ich mali vyrobené na presne Vami určený dátum, rátajte však prosím s príplatkom k cene od 10 €.

Prosím Vás premyslite si jasnú formuláciu konkrétnych požiadaviek, ako majú vaše Tanečnice vyzerať, aby sme sa vyhli následným úpravám. Vzhľadom na náročnosť výroby je dosť pravdepodobné, že následné úpravy budú trvať aj 4-5 týždňov. Každá korekcia je spoplatnená poplatkom od 5€ a vyššie. Ďakujem Vám za pochopenie.