Dúhové Strapcové Tanečnice

Dúha, farebná dúha, k nebu sa rúham, keď sa v tebe vlním, zľahka aj ztuha... Som tvoja dúha.

Tento text istotne poznáte z krásnej pesničky od Dary Rolins - Dúha. Keď som ju prvýkrát počula, dostala som chuť vyrobiť dúhy, ktoré budú zdobiť uši nádherných žien. Lebo kto z nás na chvíľku nezastane, keď sa na oblohe zjaví krásna dúha? Taká nikde nekončiaca a s neopakovateľnými farbami? A ak ide o farby, tak viete, že tie má dúha naozaj rôzne. Prezrite si fotky nižšie, ale pamätajte na to, že všetky farby vidíme cez mobil, či počítač inak, ako keď ich obdivujeme naživo. Preto prosím rátajte s malou možnou odchýlkou v odtieni :)

Cena náušníc podľa ich veľkosti:

Krátke  53€ + poštovné

Stredné 57€ + poštovné

Dlhé 59€ + poštovné

Jednostrapcové krátke 49€ + poštovné

Jednostrapcové stredné  55 € + poštovné

Vaše meno, priezvisko, adresu doručenia, e-mail a telefón zadávate prevádzkovateľovi GULDEN s. r. o. za účelom výroby a doručenia Vašej objednávky krásneho šperku na mieru. Vaše údaje spracovávame max. po dobu 5 rokov. Viac o vašich právach v zásadách spracúvania osobných údajov.

Ručná výroba náušníc si vyžaduje istý čas. Momentálne je doba dodania výrobkov od 4 do 5 týždňov. Chápem však, že niekedy sa môžete rozhodnúť objednať si pár náušníc iba pár dní pred akciou, na ktorú ich už chcete mať :) 
Rada Vám tú radosť urobím a ukrojím si zo svojho voľného času, aby ste ich mali vyrobené na presne Vami určený dátum, rátajte však prosím s príplatkom k cene od 10 €.

Prosím Vás aj o jasné premyslenie a formuláciu konkrétnych častí šperku, aby sme sa vyhli následným úpravám. Vzhľadom k časovej tiesni je dosť pravdepodobné, že následné úpravy budú trvať rovnako dlho ako ich výroba. Každá korekcia je spoplatnená poplatkom od 5€ a vyššie. Ďakujem Vám za pochopenie.